środa, 9 lipca 2014

04. RozdziałCaroline poinformowała mnie, że dostała pierwsze upomnienie za wywołanie bójki na stołówce.

Hayley była na tyle cwana, że wszystkiego się wyparła. Musiała bardzo dobrze owinąć sobie wokół palca wszystkich opiekunów. Myślałam, że Pani dyrektor będzie bardziej obiektywna i konsekwencje poniesie również Ley. Jednak tak się nie stało. Panna Walker nie dostała żadnego upomnienia ani nic w tym stylu. Dziewczyny musiały podać sobie ręce na zgodę tak jak robią dzieci w przedszkolu, choć z pewnością ta „zgoda” nie była szczera.

Kiedy siedzę w swoim pokoju słyszę jak Hay urządza sobie telefoniczne pogaduszki z Harrym. Rozmawiają tak zwyczajnie. Dziewczyna opowiada mu o spotkaniu ze swoim chłopakiem i bawi się skrawkiem swojej czarnej koszulki.

Z pewnością nikt spoza ich otoczenia nie domyśla się, że tę dwójkę nie łączy tylko przyjaźń. Nie jestem pewna czy uczucie, którym się darzą jest na miejscu.
W końcu Hayley z tego co wiem ma chłopaka, a to nie jest fair kiedy wpycha się Harremu do łóżka.

Od samego rana biegam po pokoju w poszukiwaniu mojego harmonogramu zajęć. Na szczęście mojej współlokatorce to o dziwo nie przeszkadza.

Kiedy patrzę na zegarek i dostrzegam, że mam jakieś trzynaście minut do rozpoczęcia zajęć,  głośno wypuszczam powietrze z ust, by odetchnąć i się nie denerwować. Najwyżej pójdę do Care, ona na pewno mi pożyczy. W końcu jak wczoraj porównywałyśmy nasz plan zajęć okazało się, że mamy kilka lekcji razem.

Ubieram na siebie płaszczyk i owijam szyję kolorową apaszką, a na nogi zakładam jeszcze czarne wygodne buty. Gotowa już do wyjścia wychodzę z pokoju i zamykam za sobą drzwi.

Zbiegam schodami na drugie piętro i pukam do pokoju numer 95, w którym mieszka Care. Kiedy zaspana otwiera drzwi, wzdycham zrezygnowana.

Mamy jakieś dziewięć minut, a ona jest jeszcze w piżamie.

- A ty jeszcze nie gotowa? - Uśmiecham się do niej.

-  Ta cześć, Eleno, też cię miło widzieć - przeciera zaspane oczy. -  Dzisiaj nie idę na zajęcia, przepraszam ale cholernie źle się czuję.

Oh, mam nadzieję, ze to nic poważnego, tylko okres czy coś..
Na samo wspomnienie o tamponie, o którego spytała mnie Care chce mi się śmiać.

Dziewczyna od tampona.

- Oh, okej.

- Wpadnę cię odwiedzić po zajęciach, pogadać - dodaję.

Nie mam pojęcia czy poradzę sobie sama w szkole, poza nią jeszcze nikogo nie poznałam.

- Jasne, wpadaj. Powodzenia dziewczyno - blondynka ściska mnie na pożegnanie, najchętniej to zostałabym w akademiku razem z nią i nigdzie nie szła.

- Dziękuję, a ty leż w łóżku i wypoczywaj.

Odsuwam się od niej i kiedy chcę już powiedzieć „cześć” przypominam sobie, że wciąż nie mam harmonogramu zajęć.

- Umm, masz może gdzieś na wierzchu plan lekcji? Mój gdzieś się zapodział. - Dziewczyna przytakuje i znika na moment. Po chwili wręcza mi skrawek papieru na którym mi bardzo zależy.

- Uciekaj już, bo się spóźnisz. Trzymaj się, skarbie! - Dziewczyna uśmiecha się promieniście co odwzajemniam. Boże, ile ona ma w sobie energii! Chciałabym być taka jak ona.

- Dzięki wielkie. Pa! - Macham na pożegnanie.

Zbiegam po schodach jak najszybciej mogę prawie, potykając się o własne stopy.
Podchodzę do lady i witam się z Panią Helen. Składam podpis, że udaję się na zajęcia i wprost wybiegam z budynku. Nie chcę być spóźniona, ciekawe czy Hayley wybiera się dzisiaj na zajęcia.

Patrzę na plan lekcji i okazuje się, że pierwszą lekcją jest historia. Chowam go do kieszeni płaszczyka i jak najszybciej idę do szkoły.

Nie zdążę - mówię sama do siebie, gdy patrzę na zegarek. Mam jeszcze jakieś trzy minuty!

Bez dłuższego zastanowienia zaczynam biec. Musi to wyglądać śmiesznie gdyż co jakiś czas muszę przystawać i poprawiać spadającą mi z ramienia torbę.

Po tym porannym biegu, wpadam do szkoły. Czuję jak moje policzki robią się coraz bardziej czerwone.

Korytarze są już puste co oznacza, że jestem spóźniona i to na pewno. Zaczynam rozglądać się po korytarzu szukając sali od historii. Według planu znajduje się na pierwszym piętrze w pobliżu toalet po lewej stronie.

Pokonuję te kilka metrów i staję pod klasą z napisem „Pracownia historyczna” B-1. Łapię za klamkę i naciskam ją. Wchodzę do sali i jak się okazuje nauczyciela jeszcze nie ma.

Na szczęście.

W klasie panuje gwar. Każdy rozmawia o tym jak spędził wakacje czy też jak przystojni są nauczyciele. Zajmuję miejsce w środkowej ławce w rzędzie pod oknem. Nikt szczególny nie zwraca na mnie uwagi i to mnie cieszy. Nie lubię być w centrum uwagi.

Wypakowuję z torby kwiecisty notatnik i długopis. Wieszam ją na haczyku pod ławką i bawię się długopisem, wyczekując profesora.

Patrzę na zegarek wiszący na ścianie. Wskazuje 9.10. Zajęcia powinny rozpocząć się dokładnie dziesięć minut temu.

Po upływie jeszcze kilku minut do klasy wpada roztrzepany nauczyciel po czterdziestce. Jego włosy pokrywają pojedyncze siwe włosy. Nosi okulary, które nieustannie poprawia. Ma na sobie czarne spodnie od garnituru i bordową koszulę zapięta po samą szyję. Jego stopy zdobią czerwone lakierki co wydaje mi się dosyć dziwnym dobraniem. No cóż nie jestem projektantką mody. Nie mi oceniać jego image.

Zasiada za biurkiem i poprawia swój krawat. Z teczki wyciąga notes, a z kieszonki przy koszuli długopis. Notuje coś, a harmider w klasie nadal nie ustaje. Nikt nie zwraca na niego kompletnie uwagi prócz mnie.

Kiedy kończy pisanie, rozgląda się po całym pomieszczeniu i klaszcze w dłonie. Podnosi się z krzesła, zakładając ręce na brzuchu i zaczyna swoją przemowę.

Wreszcie.

- Proszę moich naukowców o ciszę - cała klasa milknie. - Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Nazywam się Joseph Sticker i przez najbliższy rok będę uczył was historii. Więc może każdy po kolei powie mi coś o sobie? - Pyta z nadzieją w głosie.

- Dobrze, zaczniemy od tego rzędu i ostatniej ławki. - Mówi do brunetki zajmującej owe miejsce.

- Nazywam się Sophie Denver. Mam 18 lat. Interesuje się grą na skrzypcach - mówi dumnie.

Nagle drzwi od sali otwierają się i staje w nich On.

Dlaczego on jest wszędzie tam gdzie ja?

- Pan Harry Styles jak zwykłe spóźniony - nauczyciel kręci głową. - Zajmij miejsce i nie przeszkadzaj.

Zielonooki rozgląda się po klasie, szukając miejsca dla siebie. Uśmiecha się chytrze, kiedy dostrzega mnie i kieruje się w moją stronę. Słyszę jak zajmuje miejsce tuż za mną. W tym momencie słyszę tylko szalone bicie mojego serca.

- Kontynuujmy - nauczyciel wskazuje na niebieskowłosą dziewczynę z kolczykiem w nosie, która z niechęcią opowiada o sobie.

Nagle ławka za mną przesuwa się w moją stronę.

- Cześć - mówi ochrypłym głosem tuż za moimi plecami.

Staram się nie zwracać na niego uwagi.

- Słyszałem o wczorajszej akcji na stołówce. Twoja przyjaciółka jest zadziorna i zbyt pewna siebie, radziłbym byście uważały na to co do nas mówicie. Nie chcecie chyba zostać w jakikolwiek sposób skrzywdzone.

Po moim ciele przechodzi nieprzyjemny dreszcz, gdy wypowiada ostatnie zdanie. Czy byliby zdolni do tego by nas skrzywdzić?

- Kolej na ciebie, Harry. - Mężczyzna zwraca się do jego osoby.

- Przecież mnie Pan zna to po co to całe przedstawienie - pyskuje.

- To, że ja cię znam, nie zwalnia cię od przedstawienia się innym uczniom - profesor marszczy brwi w niezadowoleniu.

- Harry Styles. Dziewiętnaście. Kobiety, wino i śpiew. - Po ostatnim zdaniu cała klasa wybucha śmiechem oprócz mnie i Pana Stickera.

Zastanawiało mnie to dlaczego jest takim prostakiem i nie ma za grosz szacunku do nikogo.

- Nie pajacuj. W tym roku nie ma taryfy ulgowej. - Profesor ostrzega go.

Chcąc zobaczyć jego minę, patrzę na niego zza ramienia.

Zaciska ze złości swoją szczękę i spod swojej koszuli łapie za krzyżyk, bawiąc się nim.

Co wydarzyło się takiego, że Harry tak zareagował? Dlaczego już druga osoba mówi o jakiejś taryfie ulgowej?

- Dobrze, następny naukowiec - mężczyzna wskazuje na mnie bym zaczęła o sobie opowiadać. - Słuchamy.

Z lekkim wahaniem postanowiłam jednak co nieco o sobie powiedzieć. W klasie nastaje cisza, a wzrok wszystkich przenosi się na mnie.

Zakładam irytujący kosmyk za ucho i zaczynam mówić niepewnie.

- Nazywam się Elena Powell. Mam osiemnaście lat i..

- I zostanę wieczną dziewicą. - Harry kończy za mnie złośliwym komentarzem, a ja czuję jak moje policzki przybierają kolor dojrzałego buraka.

- Styles natychmiast wyjdź z klasy! - Nauczyciel wskazuje na drzwi, aby opuścił salę.

Do moich oczu napływają łzy. Kolejny już raz.

Harry z uśmiechem podnosi swoje cztery litery i kieruje się do wyjścia. Puszcza mi oczko i wychodzi z sali.

- Nie przejmuj się nim Eleno - Pan Sticker wydaje mi się współczuć.

Zagryzam wargę by powstrzymać się od płaczu. Pakuję pospiesznie swoje rzeczy i wychodzę natychmiast z klasy, rzucając na pożegnanie krótkie „przepraszam”.

Podążam za strzałkami, które prowadzą do łazienki. Łapię za klamkę i wchodzę do jednej z kabin. Rzucam torbę na posadzkę i zsuwam się na zimne płytki. Podwijam nogi do klatki piersiowej, a twarz chowam w dłoniach.

Jak on mógł coś takiego powiedzieć? Skąd wie, że nadal jestem dziewicą? Czy to było tak bardzo śmieszne? Nie należę do dziewczyn, które wskakują pierwszemu lepszemu chłopakowi do łóżka. Swoje dziewictwo chcę stracić z kimś kto będzie mnie bezgranicznie kochał i zasługiwał na mnie. W dzisiejszych czasach coraz rzadziej spotyka się takie osoby. Nie jestem taka jak Hayley.

Nie mówię, że nigdy się nie całowałam, bo całowałam...
Cóż może to było w 1 gimnazjum na balu, ale nadal się liczy.

Wycieram dłonią zapłakane policzki kiedy słyszę czyjeś kroki. Wstaję na równe nogi i poprawiam swoje ubrania. Biorę kilka głębokich oddechów i łapię za pasek torby przewieszając ją sobie przez ramię.

Opuszczam kabinę i kieruje się do umywalki. Nabieram na dłonie kilka kropel mydła i odkręcam kurek z bieżącą wodą. Dokładnie myję swoje ręce i zakręcam kran.

Patrzę w lustro znajdujące się nade mną, przyglądam się swojemu odbiciu. Moje policzki są nadal czerwone ze zdenerwowania, wiec postanawiam je ochłodzić zimną wodą.

Kiedy podnoszę głowę do lustra chcąc zobaczyć czy wyglądam lepiej, zauważam coś.

A raczej kogoś...
***

Blanka: Cześć wam! Jak wrażenia po rozdziale? Czekamy na wasze komentarze, wystarczy nawet głupia kropka, musimy zobaczyć ilu was tu jest!  Do następnego xxx
@Motherfuuuckerr

Sky: Kochani, nie zniechęcajcie się charakterem Elen! Zobaczycie, że w kolejnych rozdziałach jej osobowość będzie się zmieniać :) Dziękujemy za wszystkie komentarze z całego serca ♥ 
@xAgata_Sz

Jeśli chcesz być informowany zostaw swój username w zakładce Informowani !Uszanuj naszą pracę i skomentuj, prosimy.
Wystarczy nawet jedno słowo.

50 komentarzy:

 1. Harry jest mega chamski, wkurza mnie haha cudowny
  @megatightening

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny rozdział :)
  Z niecierpliwością czekam na nn xx
  @Aj_Loff_Dimples

  OdpowiedzUsuń
 3. Harry to taki cham, że aż mi go szkoda.
  @ilypena

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny rozdział :)
  Czekam niecierpliwie na next :)
  Życzę weny :) xx
  @xBlackDevilXx

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje za rozdziałł a Harry to na serio jakiś paciulok ,że tak się do niej odzwa to tak jaby powiedzic Harry,19,wskocze do łóżka wszystkiem co się tylko rusza
  czekam nn @ika1674

  OdpowiedzUsuń
 6. Harry to chuj. Serio. Zachowuje się jak idiota, czepia się Elen zupełnie bez powodu, a ona zamiast się bronić to ciągle płacze. Dobrze, że zapowiadacie zmianę jej charakteru, bo serio jej nadmierna bezbronność mnie czasem irytuje. Mam nadzieję, że Styles ogarnie się w przyszłości i zacznie zachowywać jak facet. Na razie pokazuje tylko jakim jest idiotą.
  Cóż, pomijając to ich zachowanie - uwielbiam to opowiadanie!
  Jest fantastyczne, a wy macie niesamowity talent!
  Pozdrawiam i czekam na nn :)
  @as_like_me

  OdpowiedzUsuń
 7. ja pierdole, co za dupek
  nie ogarniam tutaj Harry'ego

  pewnie to on jest w tej toalecie
  na stówę jej nie przeprosi, ale zrobi coś, co sprawi, że jebnę
  on ma coś z głową, uhh

  rozdział jest świetny.
  czekam na kolejny :)
  @awmyhazz x

  OdpowiedzUsuń
 8. Harry mnie rozwala. Jest chamski, ale i tak go lubię. Czekam na szybką zmianę charakteru Elen, bo jest trochę irytujący. Co do opowiadania, jest po prostu geniale. Uwielbiam! Piszecie tak lekko i przejrzyście, że "połykam" rozdziały z prędkością światła :D
  Kocham Was!
  Pozdrawiam i życzę dużo weny xx

  @Barbara12544949

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale zęby skończyć w TAKIM momencie?! Rany, dziewczyny dawajcie jak najszybciej rozdzial, bo wkrecilam się w Wasz FF :* xx

  OdpowiedzUsuń
 10. Rozdział bardzo mi się podobał. Zresztą jak wszystkie.
  Czekam z niecierpliwością na następny. :))
  Naprawdę świetny :)
  _@dominika1993_

  OdpowiedzUsuń
 11. Rozdział świetny .Harry taki chamski ale nadal fajny to pewnie on jest w tej toalecie:) Czekam na nn
  @Luv_My_Niall_

  OdpowiedzUsuń
 12. ale mnie wkurzył w tej klasie, ugh
  to na pewno on w toalecieee, ciekawe co bedzie dalej x
  czekam xx
  @lovyoubabycakes

  OdpowiedzUsuń
 13. Chamski Harry, I like it! xD Czekam na następny xx

  OdpowiedzUsuń
 14. Co za dupek z tego Stylesa... coraz bardziej mnie irytuje -,-
  Rozdział boski ;3
  Szkoda mi Eleny... Uwziął się na nią i teraz nie daje jej spokoju ;x

  Chciałabym Was jeszcze prosić, byście informowały mnie o kolejnych rozdziałach na tym koncie @droowseex ;) bo tamto (@sluumberr) zostało zhakowane ;'( byłabym wdzięczna xx

  @droowseex

  OdpowiedzUsuń
 15. Harry i te jego odzywki :/

  @IEmiliaKoodziej

  OdpowiedzUsuń
 16. Hej miałam chwilkę czasu na wakacjach, więc przeczytałam nowy rozdział :)
  Rozdział swiatny !!!
  Harry dupek z ciebie !!!
  ugh.... nie będę tego komentować....
  Elen.... niech jj charakter jak najszybciej się zmienia!! Wtedy zacznie się dopiero ciekawie :)
  Czekam nn :)
  @andrejjj99

  OdpowiedzUsuń
 17. Rozdział świetny. Co z tego, jak zachowuje się Harry, bo i tak nie sprawicie, że przestanę go lubić (choć wiem, że to nie waż cel :) ). W każdym razie. Zmieniajcie tą Elenę (której imię kojarzy mi się z główną bohaterką mojego ulubionego serialu xd), bo ja z nią nie wytrzymam :D
  Super opowiadanie i nie mogę doczekać się nexta :*

  OdpowiedzUsuń
 18. Elen dziewczyno chyba muszę Cię nauczyć co odpowiadać takim prostakom, jak Hazza! Jak on wystrzelił z tym tekstem to ja już w głowie miałam z dziesięć ripost (np. ale przynajmniej nie będzie groziła mi choroba weneryczna, jak w przypadku takiego seksoholika jak ty! cokolwiek Elen), nie licząc tego, że dostałby plaskacza po mordzie xd no ale to ja :D Chyba te opinie, że jestem wredna się sprawdzają xD haha
  Skoro Hazza nie będzie miał już taryfy ulgowej u większości nauczycieli to powinien się mieć raczej na baczności, a nie pierdolić trzy po trzy, jakby był panem i władcą, a tak naprawdę każdy ma go za pierdolonego skurwysyna, ale nikt mu tego nie powie... Ja chyba tam muszę się pojawić XD haha co tam, ze to ff? :P
  Czekam te raz na te wszystkie osoby, które od razu skwitowały to ff na początku i powiedziały, ze to drugi After. To zupełnie inne ff i tak jak mówiłam na początku, warto poczekać a nie od razu oceniać :)
  Trzymajcie się i do następnego! :) xx
  @Real_Paradiise x

  OdpowiedzUsuń
 19. Harry mnie denerwuje, ale Elen również. Jednak nie bierzcie tego od razu do siebie, bo tak jak wspominałam kilka razy, bohaterowie fanfictions muszą wzbudzać skrajne emocje. Z własnego doświadczenia wiem, że dobrze jest kreować wyraziste postacie. No ale może nieco jaśniej. Harry wkurza mnie swoim chamstwem i nadmierną pewnością siebie. Dobrze gdyby jego odpowiedzi miały więcej wspólnego z inteligencją, nie prostactwem.
  Co do Elen, naprawdę czasem jest mi jej szkoda, ale chyba nie powinna po każdej kąśliwej uwadze Stylesa zalewać się potokiem łez. Dziewczyno, Harry póki co jest idiotą ;) Jednak mam nadzieję i wręcz jestem pewna, że charakter Stylesa, jak i Elen jeszcze się zmieni. W końcu fanfiction dopiero się zaczyna.
  Btw styl pisania na plus! Naprawdę podoba mi się Wasza wspólna praca i jestem pełna podziwu, że dajecie radę tworzyć coś we dwie. Jak widać tylko ja jestem taką indywidualistką jeśli chodzi o tworzenie opowiadań :)
  Pozdrawiam, @erase_that ♡

  OdpowiedzUsuń
 20. Elena mnie denerwuje, robi z siebie taką bezbronną szarą myszke. Musi być bardziej twarda, musi zacząć pyskować. Elena zamiast powiedzieć Harry'emu "A skąd wiesz, że jestem? Może nie"
  Harry to cham, ona nie może być taka grzeczna i dobra dla niego

  Nie lubię Aftera, a to ff na razie jest """"""troszkę""""""" podobne (przynajmniej na początku)
  Według mnie Elena musi stwardnieć.Wtedy będzie super, jak i ona i ff.

  OdpowiedzUsuń
 21. Elen mnie denerwuje zachowauje się jak małe dziecko króre nic nie potrafi. Ona musi sie zmienić być odważniejsza i trochę bardziej pyskata.
  Elen powina jakoś odpyskować Harremu, ona nie moze sobie pozwolić żeby ją tak traktował musi sie stać niegrzeczniejsza haha
  ogólnie rodział świetny @okeyloux

  OdpowiedzUsuń
 22. Najbardziej denerwuje mnie elen robi z siebie niewiniątko , pfff . Rozdział świetny ale to nie nowość ;) Jestem ciekawa co będzie dalej więc zekam na nn ;) @Hazz_My_Angel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. + powinna się wkońcu postawić Harremu bo jak tak dalej będzie to nie będzie z nią z milo . @Hazz_My_Angel

   Usuń
 23. Witajcie :)
  Doskonale wiem jak się czuje Elena, chociaż nigdy nie 'obrywałam' tak mocno. Dobrze, że nauczyciel zareagował na tą niezręczną uwagę Harry'ego, moi nie reagowali.
  Jest normalną, cichą dziewczyną, a tacy jak Styles lubią brać sobie takie na ofiary. Boję się tylko tego, co może jej zrobić później.
  Jestem prawie pewna, że w tej łazience jest Hazz. Chociaż z Waszą wyobraźnią to nigdy nie wiadomo ;)

  Gorąco całuję obie mordeczki! <3

  @Gattino_1D

  [marked-ff]
  [gotta-be-you-darling]

  OdpowiedzUsuń
 24. Rozdział bardzo fajny, Harry to dupek ale to każdy wie xd
  To był Harry czy Hayley w tej kabinie ? ;>
  @lovju69

  OdpowiedzUsuń
 25. .

  Dobrze wiem jak czuje się Elena. Taka mała uwaga też potrafi zaboleć. Mimo to powinna zrobić się troszkę niegrzeczniejsza i mu odpysknąć. Całe szczęście nauczyciel wyrzucił go z klasy bo inaczej chyba ja bym to zrobiła.
  Czekam na next xx
  @Toriixdd

  OdpowiedzUsuń
 26. Hazz mnie wkurza, na serio. Czy on interesuje się czymś innym, niż żartowanie z dziewictwa Eleny? I czy ona zawsze musi ryczeć? Niech mu w końcu przygada jak należy! Nie powinna się mu tak dawać! Niech weźmie lekcje od Caroline, złapie jakiegos chłopaka ze szkoły, poflirtuję z nim itp. Niech Harry nie myśli, że jest taka świętoszką. Przynajmniej niech ona mu pokażę, że potrafi się odegrać. Błagam Caroline ratuj ją, bo będzie ryczała w każdej sytuacji xd

  nistake-zayn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mistake-zayn.blogspot.com *
   PS. Czekam na nowy i pozdrawiam!

   Usuń
 27. Cudowny rozdzial i czekam na kolejny niecierpliwie xx wspanialy.
  @mywhiteboyzx

  OdpowiedzUsuń
 28. Cudowny rozdział, jednak Elena mogłaby w końcu odpyskować mu czy coś... za grzeczna jest... irytuje to troche jej ryczenie wieczne
  - @czikahorana

  OdpowiedzUsuń
 29. Cudowny rozdział, macie niesamowity talent, kocham to ff <3
  Czekam na następny rozdział @luvmyStyles_94

  OdpowiedzUsuń
 30. Dżizas krajz ! Nie wiem co mam napisać. Kocham ten ff. ♥ Proszę dodawajcie szybciej jak możecie bo nie mogę się doczekakac już następnego !
  @_agata_w

  OdpowiedzUsuń
 31. Co za dupek!
  Ciekawe czego od niej chce w tej lazience.
  Uuuugh!!! -.-
  @TheAsiaShow_xx

  OdpowiedzUsuń
 32. Bezczelność Harry'ego chyba naprawdę nie ma granic. Jak on mógł ją tak ośmieszyć przed całą klasą i wyskoczyć z tekstem, że zostanie wieczną dziewicą, gdy miała powiedzieć parę słów o sobie?! O.O
  No normalnie aż się we mnie zagotowało i nie dziwię się Elen, że po prostu wybiegła z klasy z płaczem, no bo co miała zrobić? Patrzeć jak reszta klasy spogląda na nią z kpiarskim uśmieszkiem na twarzy? ; o Zwłaszcza, że nie było przy niej Caroline, która pewnie rzuciłaby Stylesowi jakąś ciętą ripostę przed jego opuszczeniem sali.
  Ciekawi mnie, kto jest w tej łazience. Obstawiam Harry'ego lub Hayley, choć bardziej skłaniam się ku tej pierwszej opcji, ale może się mylę ; D.

  xx

  OdpowiedzUsuń
 33. No więc czuję niedosyt! Rozdział zdecydowani zbyt krótki! Chcę więcej i więcej i więcej! Zdecydowanie jedno z moich ulubionych ff <3
  Chyba już nieskończoną ilość razy mówiłam Wam, że macie niesamowity styl? Tak? To powiem jeszcze raz! MACIE NIESAMOWITY STYL!
  Kocham takiego Harrego! Jest totalnym dupkiem, ale zakochałam się w nim od pierwszego rozdziału *.*
  Dziewczyny piszcie i nie przestawajcie, bo się załamię :c
  Mam nadzieję, że następny rozdział będzie bardzo szybko i będzie mega długi, bo nie wytrzymam xd
  Uwielbiam Was xxx

  OdpowiedzUsuń
 34. Rozdzial cudowny!! :* Harry i te jego chamskie komentarze on to potrafi. Skończylyscie w takim momencie ze nie moge sie doczekac. Ciekawe co sie tam wydarzy i czy Elen mu sie postawi ;) Pozdrawiam Was i zycze weny <3 Ania

  OdpowiedzUsuń
 35. kurde, lubię postać Harry'ego, nie wiem czemu, ale lubię :) Jesteście zajebiste dziewczyny, lekkość z jaką napisane są rozdziały, styl jak już wcześniej pisali.. jesteście świetne! Czekam na kolejny, przecudowny rozdział kochane x @mycrushzaynx

  OdpowiedzUsuń
 36. Hej. Na wstępie chciałam bardzo podziękować za komentarz u mnie i jednocześnie przeprosić, że pojawiam się dopiero teraz. Dużo nadrabiałam wcześniej, a ostatnio opanował mnie totalny mętlik, a nie chciałam przychodzić z byle czym.
  Miałam komentować w nocy, bo czytałam wasze rozdziały na telefonie, ale nie lubię na nim pisać, wolę na komputerze dlatego jestem właśnie teraz.
  Ok, koniec paplaniny, przechodzę do treści. :)

  Nie obraźcie się na mnie, ale chyba nie polubiłam żadnej postaci z Waszego opowiadania. Oczywiście to nie jest nic złego, bo może tak być i zawsze może mi się też to odmienić. Każdy z bohaterów jest inny, mają totalnie odmienne charaktery i to mi się z kolei bardzo podoba. Dużym zaskoczeniem dla mnie jest to, że opowiadanie jest pisane w teraźniejszości – chyba jeszcze nie trafiłam na to, żeby ktoś pisał inaczej niż w czasie przeszłym – fajna odmiana. ;)


  Elen jest straszną damulką, taką typowo nabzdyczoną. Trochę przypomina mi takie jakby dziecko nieznające życia. Na początku, gdy żegnała się z rodziną, miałam o niej odmienne zdanie, ale gdy tylko w pokoju pojawił się Harry nabrałam o niej właśnie takiej opinii.
  Swoją drogą cała ta sytuacja z Harrym w łazience, była dosyć komiczna, fajnie to obmyśliłyście, w życiu bym się nie spodziewała, że tak może potoczyć się ta sytuacja. Czytając ten fragment myślałam, że to jej nowa współlokatorka, która mogłaby być nieco roztrzepana, szalona i lubiąca robić sobie żarty. Właśnie tak sobie ją wyobraziłam – jako totalne przeciwieństwo Elen. A tymczasem trafiła na kogoś zupełnie innego. Co prawda też na swoje przeciwieństwo, ale o wiele gorsze.
  Hayley zdecydowanie nie należy do grzecznych dziewczynek i udowodniła to już na samym początku. Jest bałaganiarą i nie przejmuje się żadnymi zasadami, a pokazała to idealnie zapraszając Harrego do pokoju i wiedząc, że żaden chłopak nie może przebywać na terenie budynku. Do tego lubi sprawiać innym przykrość, lubi patrzeć na czyjeś cierpienie… A wywnioskowałam to z momentu, gdy Harry chamsko upuścił słonika Elen, a i wcale nie było jej do śmiechu. Z kolei Hayley z Harrym mieli z tego niezłą radochę. Nie powinien niszczyć rzeczy innych. Ale wiadomo, taki ktoś jak on, ma to gdzieś.
  Widać po nim, że jego życie to ciągła zabawa, nie zwraca uwagi na uczucia innych, żyje z dnia na dzień szukając nowych wrażeń.
  Aha i o ile dobrze zrozumiałam, dobrze trzyma z Zaynem? A cham odbija mu dziewczyne. Czy to nie jest podłe? Oj Harry, Harry…

  Co do Elen, to w pewnym sensie cieszę się, że tak szybko znalazła sobie nową koleżankę w szkole. Co prawda Caroline też do spokojnych nie należy, co udowodniła tą bójką z Hayley, ale przynajmniej potrafi obronić Elen, podczas gdy ta nie ma języka w gębie i jedyne co potrafi zrobić to podkulić się i zacząć płakać.

  Zastanawia mnie, dlaczego Harry aż tak mocno dokucza Elen. Dlaczego uwziął się akurat na nią? W pewnym sensie mogłoby być to dlatego, że jest współlokatorką jego „kochanki” – jeśli tak ją mogę nazwać i jest trochę ciapowata, a z takich osób łatwiej się ponabijać, ale z drugiej… wyczuwam coś zupełnie innego. Może mu się spodobała i to jest jego sposób na „podryw”? Nie wiem, zupełnie nie wiem… I to mi się podoba. Lubię opowiadania, które trzymają w napięciu i w których nie wiem, co się stanie, a Wasze właśnie to mi funduje. Myślę, że zostanę z Wami do końca i proszę o nowy rozdział jak najszybciej, bo akcja jeszcze się dobrze nie rozwinęła, a czuję, że będzie coraz ciekawiej!

  http://nothing-happens-by-chance-flyaway.blogspot.com/
  Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 37. super rozdział! bardzo mi się podoba! :D @ojda_ojda

  OdpowiedzUsuń
 38. No więc po pierwsze: dziękuję za bardzo miły komentarz u mnie na blogu :3
  Po drugie: jestem stałą czytelniczką, zdaje się, że już zostawiałam tutaj opinię
  Po trzecie: przepraszam, że nie skomentowałam wcześniej tego rozdziału, ale jakoś umknęła mi informacja o nim na tt ;-; no zdarza się. Lepiej późno niż wcale.
  Jak już wspominałam, bardzo podoba mi się... wasz styl pisania (tak swoją drogą, to piszecie rozdziały razem, czy na zmianę, czy jak?) :) Jest taki lekki, przyjemny, nie ma błędów, wszystko dopięte na ostatni guzik.
  Jeśli chodzi o postacie, to Elen wcale nie jest taka zła, przynajmniej jest oryginalnie i dziewczyna ma konkretny charakter: wrażliwa, grzeczna, poukładana. Kropka. Chociaż też chwilami mnie tym drażni, ale no tak ma być i nie sugeruję w żaden sposób, że macie to zmieniać.
  Harry - wredny, sarkastyczny, chamski, ale zdaje mi się, że przy tym nie brak mu inteligencji. Uwielbiam takie postacie :3
  Hay - nie lubię jej. Wkurzająca. Nie będę na nią nawet tracić słów ;-; xD
  Caroline - nie da się jej nie lubić. Słodka, przyjacielska, zabawna. Takie postacie są bardzo ważne w opowiadaniach.
  Cóż jeszcze? Rozwaliło mnie "dziewczyna od tampona" XD
  To chyba tyle. Czekam na kolejny rozdział :3
  Wasza wierna fanka,
  @meexoow x

  OdpowiedzUsuń
 39. Nie przestrzegacie 2 punktu regulaminu. Poprawcie zgłoszenie do 7 dni, inaczej zostanie ono usunięte.
  http://spis1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Podanie sobie rączki? Serio? Tak, na pewno po tym dziewczyny się pogodzą i będą dobrymi przyjaciółkami. Jasne!
  Harry naciąga słowo "dupek". On nawet się nie stara, myśli, że jest nie wiadomo kim i chce, żeby każdy grał tak jak on zagra.
  Gdyby całe to ff było rzeczywistością a ja uczęszczałabym do tej samej szkoły co oni, powiedziałabym Harry`emu, że ma małego, Caroline przybiła piątkę a Elen powiedziała do czego służą tampony! Ta dziewczyna mnie rozbraja, jest taka wstydliwa, zmieszana i słaba emocjonalnie. Kochanie, przez takich dupków się nie płacze! Brak słów, serio.
  Chociaż nie twierdzę, że ostatnie zdanie mnie nie zainteresowało ;d
  Jakieś przeprosiny? Nie. Kolejna kpina? Trzy razy tak, przechodzisz dalej, brawo!
  Cóż, czekam na kolejny i przepraszam za ten dziwny komentarz, ale wypiłam za dużo red bull`ów ;d
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 41. Świetne opowiadanie! Z chęcią będę zaglądać i czytać :3
  Elen ma trochę do dupy charakter, bo ją zmiotą w tej szkole jak będzie taką płaczką. Czekam na następny chapter ♥

  Zapraszam do mnie. Jesteście w mojej liście "Blogów, które czytam..." na pasku bocznym ♥

  http://charm-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Wpadłam zupełnie przypadkowo i przyznam, że z początku nie zamierzałam czytać rozdziału, ale po przeczytaniu fabuły i obejrzeniu każdej z zakładek nabrałam ogromnej chęci i w końcu przeczytałam.
  Jestem miło zaskoczona. Ładnie napisane i nie zanudza na śmierć, jak co poniektóre ff. Całe szczęście, że to dopiero rozdział 4, bo mam szansę wszystko nadrobić i być na bieżąco.
  Kurczę, gdybym ja miała chodzić z takimi ludźmi do szkoły to wyszłabym z siebie.
  Nie lubię Elen, denerwuje mnie swoim charakterem, tak samo Harry. No po prostu mnie drażnią, ale chcę czytać dalej i zobaczyć, co tam się wydarzy, dlatego czekam na ciąg dalszy. :)
  Zapraszam do siebie;
  lift-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Bardzo mnie to ciekawi. I szczerze trzymam stronę Elen. Czekam na następny i proszę o informowanie. Jestem na komórce wiec.. no ;*
  @AnneMaryClaire

  OdpowiedzUsuń
 44. Kiedy będzie następny rozdział? :c Czekam z niecierpliwością. :c

  Gratuluje, Twój blog został nominowany do Liebster Blog Award przez http://charm-fanfiction.blogspot.com/ Więcej szczegółów znajdziesz w poście na blogu :)

  Roksana xx

  OdpowiedzUsuń
 45. Znam ludzi, którzy bardzo lubią ośmieszać ludzi, ale Harry wygrywa wszystko. Teraz jest chujem, ale myślę że zbliży się później do Elen i w końcu się ogarnie.
  A co do Elen. Rozumiem, że można być nieśmiałym i strachliwym, ale jest ktoś cię upokarza to trzeba mu oddać. Dokładnie tak jak zrobiła to Caroline.
  To ff jest trochę nie w moim stylu, ale i tak bardzo mi się podoba.
  Czekam na kolejny rozdział.
  Życzę weny xx
  /@skrobisia
  www.wonderful-summer-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. o jejku, podoba mi sie to ! czekam na następny i życze weny :) @chejkagrandex

  OdpowiedzUsuń